باز پخش برنامه های راز آرماگدون
با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت تمامی همسنگران به استحضار می رساند:برنامه راز آرماگدون چندی است که برای چندمین بار باز پخش می گردد لذا از شما درخواست داریم جهت

با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت تمامی همسنگران به استحضار می رساند:برنامه راز آرماگدون چندی است که برای چندمین بار باز پخش می گردد لذا از شما درخواست داریم جهت دیدن این برنامه اقدام فرمائید.


برنامه پخش : شنبه تا پنج شنبه ساعت 12:45
برنامه تکرار: همان روز ساعت ساعت 17:45-22:30 
روز های جمعه:پخش :ساعت 08:10 تکرار:ساعت 12:45

نکاتی چند درباره برنامه راز آرماگدون
(ادامه مطلب)

با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت تمامی همسنگران به استحضار می رساند:برنامه راز آرماگدون چندی است که برای چندمین بار باز پخش می گردد لذا از شما درخواست داریم جهت دیدن این برنامه اقدام فرمائید.

برنامه پخش : روز های زوج هفته ساعت 12:45-ساعت 17:45
برنامه تکرار: روز های فرد هفته ساعت 12:45-ساعت 17:45
روز های جمعه:ساعت 08:10-ساعت 12:45

نکاتی چند درباره برنامه راز آرماگدون

مجموعه تلويزيوني «راز آرماگدون»، كاري از گروه "اقتصادي-سياسي" شبکه خبر، پرده از رازهاي تاريخ معاصر برمي‌دارد.

به گزارش روابط عمومي شبكه خبر، اين مجموعه با هدف بازخواني تاريخ معاصر ايران و جهان كه در ارتباطي تنگاتنگ با يكديگر بوده، ساخته شده است و ريشه‌ها و زمينه‌هاي سياسي ـ تاريخي شاكله ژئوپلتيك (جغرافياي سياسي) جهان امروز، به ويژه خاورميانه (به عنوان ملتهب‌ترين منطقه اين جهان) و بالاخره افشاي حضور تعيين‌كننده کانون‌هاي مرموز و پنهان صهيونيستي در پشت پرده وقايع و تحولات دوران صد ساله اخير، از اصلي‌ترين مقولاتي است که تلاش شده است در اين مجموعه به آن پرداخته شود.

همچنين اين مجموعه بر پايه مدارک موجود و اسناد مکتوب و تصويري منتشر شده و با نظر 23 کارشناس، مورخ، تحليلگر در مسائل تاريخي، سياسي به نمايش درمي‌آيد.

مجموعه «راز آرماگدون» در هر بخش با موضوعاتي چون روايتي از آخر زمان، پروتکل‌هاي زعماي صهيون، روچيلدها و امپراتوري جهاني صهيونيسم، صعود رضاخان و سلطنت پهلوي، فراماسون‌ها جاده صاف‌کن حکومت پهلوي، كانون‌هاي صهيونيستي در رژيم رضاخاني، تهاجم به فرهنگ و ارزش‌هاي مردم، شبكه‌‌هاي صهيونيستي در كنار محمدرضا، كودتاي 28 مرداد 1332، پايگاه اطلاعاتي ـ امنيتي اسرائيل، غارت منابع مالي و انساني ايران، طرحي عليه اسلام و شيعه، اصلاحات اسرائيلي ـ آمريكايي، كودتا و جنگ عليه انقلاب، انتظار منجي و ... در 26 بخش پانزده دقيقه‌اي، از 21 ارديبهشت 87 از ساعت 9:15 صبح و تکرار آن در ساعت 19:30 شب از شبكه خبر پخش مي‌شود.

روابط عمومي شبکه خبر، همچنين اعلام کرد: آماده دريافت هرگونه پيشنهاد و ديدگاه درباره اين برنامه با تلفن پيغامگير 22013911 و سامانه پيامك به شماره 1000601 است.برچسب‌ها: <-TagName->

لوگوي ما

نوشته شده در تاريخ 9 اردیبهشت 1391 توسط نوجوان 13 ساله