X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدتبریک عید
تبریک عید
بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و عرض تبریک بمناسبت نوروز 1390 و عرض خسته نباشید بهجهت این که شما یکسال دیگر با تلاش هایتاندر راه مبارزه با فراماسونری و مج

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض تبریک بمناسبت نوروز 1390 و عرض خسته نباشید به جهت این که شما یکسال دیگر با تلاش هایتان در راه مبارزه با فراماسونری و مجامع مخفی گذراندید و حجه را بر همه تمام که واقعا یک سرباز گمنام و فعال حضرت حجه هستید بنده تمام مطالب قبلی را حذف نمودم و عیدانه برای شما همایش اول مهر استاد در شهرری رو تدوین و آپلود نمودم که ان شاء الله مورد استفاده قرار گیرد . البته یک فتو کلیپ هم از استاد ساختم که جای دیدن دارد. از همکاری دوستانی چون حسین آقا و آقا مرتضی و غیره و ذلک که حتی گمنام فعالیت می کنند و یا کسانی که جای تقدیر دارند اما وقت برای نامبردن از تک تک آنها نیست.

بنده یک نکته ی دیگر هم که باید تذکر بدهم که ان شاء الله تا 15 اردیبهشت این وبلاگ بروزرسانی نخواهد شد ولی به نظرات و ایمیل ها پاسخ داده می شود علت غیبت من  داشتن آزمون مهمی در تاریخ 16 اردی بهشت است که بسیار سرنوشت ساز است پس شما هم در نماز هاتون بنده رو از  دعا محروم نکنید و دعا کنید که در این آزمون قبول بشم (ان شاء الله).  دوستان جهت ارتباط می توانند با ایمیل بنده که در ذیل درج شده تماس بگیرند و یا در قسمت تماس با ما فرم را پر کرده و پیام خود را بنویسند.

به امید قیام قائم

{هرچه زود تر ان شاء الله} 


E-mail:amuhahammadmahdi@ymail.comبرچسب‌ها: <-TagName->

لوگوي ما

نوشته شده در تاريخ 28 اسفند 1389 توسط نوجوان 13 ساله