همایش دسیسه منجمد
دانلود دسیسه منجمد استاد رائفی پور استانداری قزوین حضرت بقیه الله الاعظم  پست بعدی دانلود همایش دسیسه منجمد         نکاتی در رابطه با این همایش:همایش دسیسه منجمد جمعه ۲۴ مهر ماه ۸۸ با

 پست بعدی دانلود همایش دسیسه منجمد 

    

  

 

 نکاتی در رابطه با این همایش:

همایش دسیسه منجمد جمعه ۲۴ مهر ماه ۸۸ با سخنرانی استاد رائفی پور در سالن استانداری قزوین و با حضور فعالان و نخبگان فرهنگی استان قزوین برگزار شد .

گفتنی است این همایش که به شدت مورد استقبال نخبگان حاضر قرار گرفت طی سه وقت دو ساعته برگزار و در نهایت در فضایی آکنده از ذکر نام و یاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم پایان یافت. 

 

به گزارش خبرنگار افتخاری قاصد همایش دسیسه منجمد ( بررسی نقش افکار التقاطی غرب در جریان های فکری معاصر ) در راستای تعمیق بصیرت دینی و پیدایی دیدگاه جامع به تحولات پیرامونی به کوشش سازمان ملی جوانان و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد .

در این همایش یک روزه که با حضور بیش از یکصد و پنجاه جوان نخبه استان قزوین برگزار شد دکتر علی اکبر رائفی پور سخنران همایش به تبیین افکار التقاطی غرب در حوزه های مختلف پرداخت .

دکتر رائفی پور در این همایش که در بیست و چهارم مهر ماه در سالن همایش های استانداری برگزار شد با تبیین نشاته ها و ریشه های فرقه ها و گروه های انحرافی ، از جمله شیطان پرستی ، وهابیت ، بهاییت و ... از نخبگان حاضر خواست به دنبال فرمولی جامع برای شناسایی همه این نشانه های افکار انسان محور ( در مقابل افکار خدا محور ) باشند .

ایشان ریشه همه این کجروی ها را فراماسونری دانست و با بیان مفصل نشانه ها و مستندات مختلف ، بیان کرد آن هایی که خود را به دست شیطان سپرده اند امروز به نهایت پستی رسیده اند. جبهه باطل هر آنچه داشته در قالب های گوناگون عرضه کرده و اینک این جبهه حق است که باید با تمام قوت وارد صحنه شود .

دکتر رائفی پور در گوشه دیگری از صحبت های خود با مخاطب قرار دادن جوانان حاضر ادامه داد : براستی آیا هنگام آن نشده است که ما به عنوان منتظران مصلح و منجی جهانی تفکر انتظار را به جهانیان عرضه کنیم ?! آیا هنگام ان نشده است که بشریت را از دست نظام حاکم جهانی که به سمت حذف ریشه ها و ارزش های انسانی حرکت می کند نجات دهیم ?! و باور های معنوی را جایگزین خرافه ها و افکار جاهلانه انسان های پست کنیم !

گفتنی است این همایش که به شدت مورد استقبال نخبگان حاضر قرار گرفت طی سه وقت دو ساعته برگزار و در نهایت در فضایی آکنده از ذکر نام و یاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم پایان یافت.

به گزارش واحد نظارت و ارزشیابی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین بیش از نود درصد پاسخ دهندگان به برگه های نظر سنجی این واحد در خصوص این نشست ، خواهان استمرار برگزاری چنین همایش هایی در سطح استان شده اندبرچسب‌ها: <-TagName->

لوگوي ما

نوشته شده در تاريخ 6 خرداد 1390 توسط نوجوان 13 ساله