X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
همایش دسیسه منجمد
همایش دسیسه منجمد
دانلود دسیسه منجمد استاد رائفی پور استانداری قزوین حضرت بقیه الله الاعظم  پست بعدی دانلود همایش دسیسه منجمد         نکاتی در رابطه با این همایش:همایش دسیسه منجمد جمعه ۲۴ مهر ماه ۸۸ با

 پست بعدی دانلود همایش دسیسه منجمد 

    

  

 

 نکاتی در رابطه با این همایش:

همایش دسیسه منجمد جمعه ۲۴ مهر ماه ۸۸ با سخنرانی استاد رائفی پور در سالن استانداری قزوین و با حضور فعالان و نخبگان فرهنگی استان قزوین برگزار شد .

گفتنی است این همایش که به شدت مورد استقبال نخبگان حاضر قرار گرفت طی سه وقت دو ساعته برگزار و در نهایت در فضایی آکنده از ذکر نام و یاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم پایان یافت. 

 

به گزارش خبرنگار افتخاری قاصد همایش دسیسه منجمد ( بررسی نقش افکار التقاطی غرب در جریان های فکری معاصر ) در راستای تعمیق بصیرت دینی و پیدایی دیدگاه جامع به تحولات پیرامونی به کوشش سازمان ملی جوانان و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد .

در این همایش یک روزه که با حضور بیش از یکصد و پنجاه جوان نخبه استان قزوین برگزار شد دکتر علی اکبر رائفی پور سخنران همایش به تبیین افکار التقاطی غرب در حوزه های مختلف پرداخت .

دکتر رائفی پور در این همایش که در بیست و چهارم مهر ماه در سالن همایش های استانداری برگزار شد با تبیین نشاته ها و ریشه های فرقه ها و گروه های انحرافی ، از جمله شیطان پرستی ، وهابیت ، بهاییت و ... از نخبگان حاضر خواست به دنبال فرمولی جامع برای شناسایی همه این نشانه های افکار انسان محور ( در مقابل افکار خدا محور ) باشند .

ایشان ریشه همه این کجروی ها را فراماسونری دانست و با بیان مفصل نشانه ها و مستندات مختلف ، بیان کرد آن هایی که خود را به دست شیطان سپرده اند امروز به نهایت پستی رسیده اند. جبهه باطل هر آنچه داشته در قالب های گوناگون عرضه کرده و اینک این جبهه حق است که باید با تمام قوت وارد صحنه شود .

دکتر رائفی پور در گوشه دیگری از صحبت های خود با مخاطب قرار دادن جوانان حاضر ادامه داد : براستی آیا هنگام آن نشده است که ما به عنوان منتظران مصلح و منجی جهانی تفکر انتظار را به جهانیان عرضه کنیم ?! آیا هنگام ان نشده است که بشریت را از دست نظام حاکم جهانی که به سمت حذف ریشه ها و ارزش های انسانی حرکت می کند نجات دهیم ?! و باور های معنوی را جایگزین خرافه ها و افکار جاهلانه انسان های پست کنیم !

گفتنی است این همایش که به شدت مورد استقبال نخبگان حاضر قرار گرفت طی سه وقت دو ساعته برگزار و در نهایت در فضایی آکنده از ذکر نام و یاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم پایان یافت.

به گزارش واحد نظارت و ارزشیابی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین بیش از نود درصد پاسخ دهندگان به برگه های نظر سنجی این واحد در خصوص این نشست ، خواهان استمرار برگزاری چنین همایش هایی در سطح استان شده اندبرچسب‌ها: <-TagName->

لوگوي ما

نوشته شده در تاريخ 6 خرداد 1390 توسط نوجوان 13 ساله